کاشت ابرو

بسیاری از افراد ابرو های کم پشت و نازکی دارند که در ظاهر آنها تاثیر زیادی دارد. امروزه روش های مختلفی برای حجیم کردن ابرو‌ وجود دارد، اما بهترین روش کاشت ابرو است. کاشت یک روش دائمی و قطعی برای پر پشت کردن ابرو است و با استفاده از آن می توان فرم دلخواه و مناسب صورتتان را ایجاد کنید. در این مقاله می خواهیم شما را با نحوه کاشت و مراقبت های قبل و بعد از عمل آشنا کنیم، همراه ما درفیبو کلینیک باشید.‌

کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

برای کاشت طبیعی ابرو، عموما از موهای سر استفاده می کنند. این موها با استفاده از تجهیزات خاصی برداشته می شوند و در بخش های ابرو قرار می گیرند تا ابرو فرم دلخواهتان را بگیرد. در این روش موهای کاشت شده، به صورت طبیعی، دائم رشد می کنند و همیشگی هستند.

مزایای کاشت ابرومزایای و ویژگی های کاشت ابرو

کاشت ابرو برای افرادی که ابرو های نازک و بد فرم دارند، مزایای بسیار دارد. کاشت طبیعی ابرو، باعث افزایش ضخامت ابرو، حجم ابرو، تراکم ابرو و بهبود ظاهر و فرم ابرو ها می شود. این عمل می تواند برای همیشه ظاهر شما را تغییر دهد و باعث زیبایی صورت و ابروی شما شود‌.
کسانی که ابروی شکسته دارند، یا ابروی آنها دارای زخم یا سوختگی است می توانند با کاشت، ابروهای خود را ترمیم کنند. بانوانی که از تاتو و میکرو بلنیدیگ ابرو و تمدید آن خسته شده اند، می تواند از این روش برای پرپشت کردن ابرو های به صورت دائمی استفاده کنند. جالب است بدانید که اصلاح غیر اصولی ابرو در مواردی منجر به کچلی ابرو می شود، که با کاشت ابرو می توان آن را ترمیم کرد. همچنین کسانی که به طور ارثی ابرو ندارند یا دچار ریزش ابرو شده اند، می توانند ابروی های خود را کاشت کنند.

مشاوره کاشت ابرومراحل کاشت طبیعی ابرو کاشت ابرو

در مرحله اول کاشت ابرو باید به یک متخصص زیبایی حرفه ای و ماهر مراجعه کنید. متخصص زیبایی با بررسی وضعیت و تراکم ابروی شما، فرم مناسب و مورد علاقه ی شما را تعیین می کند. فرم ابرو برای کاشت، با توجه به سلیقه زیباجو و فرم صورت طراحی می شود. برای تعیین وقت مشاوره کافی ست با فیبو کلینیک تماس بگیرید.

آماده سازی ابرو

در مرحله دوم کاشت، ابرو و اطراف آن را با دقت ضد عفونی می کنند. پس از ضدعفونی کردن ابرو، بانک مو یا قسمت مورد نظر برای برداشت مو را ضد عفونی می کنند. سپس با استفاده از دارو های بی حسی، قسمت مورد نظر برای برداشت مو را بی حس می کنند و تزریق داروی بی حسی به صورت موضعی انجام می شود.

برداشت مو

بعد از بی حس شدن سر، پزشک متخصص با استفاده از وسایل جراحی مو را از بانک مو خارج می کند که روش برداشت مو به صورت نواری انجام می شود.

کاشت نهایی ابرو

برای کاشت ابرو ابتدا داروی بی حسی به آن تزریق می کنند و پس بی حس شدن ابرو کاشت انجام می شود‌. در این مرحله متخصص زیبایی از ابزار های خاص و تکنیک جراحی خاصی استفاده می کند. در نهایت موهای طبیعی تک تک و با دقت بالایی، در قسمت های مورد نظر کاشته می شوند. عمل کاشت ابرو با دقت بالایی انجام می شود و به صورتی ابرو ها قرار می گیرند که نتوان تفاوت آنها را تشخیص داد.

هزینه کاشت ابروهزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت طبیعی ابرو، برای افراد مختلف متفاوت است. تراکم ابرو و فرم ابروی افراد با یکدیگر متفاوت است بنابراین هزینه کاشت برای افراد یکسان نیست. هرچه تراکم ابروی شما کمتر باشد، زمان و هزینه کاشت آن نیز افزایش پیدا می کند.

مراقبت های پس از کاشت

پس از کاشت ابرو باید مراقبت های لازم را انجام دهید تا بهترین نتیجه را از عمل دریافت کنید. مراقبت های پس از کاشت شامل موارد زیر است، که باید انها را رعایت کنید.

مراقبت از زخم ها

بعد از عمل زخم های کوچکی امکان دارد در محل کاشت به وجود بیاید که باید حتماً از آنها مراقبت کنید تا دچار عفونت نشوند. برای مراقبت از زخم ها باید طبق دستورات پزشک عمل کنید و آنها را ضد عفونی کنید. محصولات مورد نیاز برای ضد عفونی کردن ابرو و پانسمان کردن آن، توسط پزشک به شما معرفی می شود.

دست نزدن به ابرو

برای نتیجه گیری بهتر از عمل، ابرو های خود را زیاد لمس نکنید. در هفته های اول کاشت، ابرو ها حساس هستند و به طول کامل بهبود نیافته اند و دست زدن به آنها باعث کاهش سرعت بهبودی می شود.

شست و شوی ابروها

پس از کاشت حتماً طبق دستورالعمل پزشک متخصص ابرو های خود را بشویید. شست و شوی زیاد ابرو ها پس از کاشت، آسیب زیادی به ابرو های شما وارد می کند. همچنین شست و شوی ابرو در روز بعد از کاشت به روشی که متخصصین ما به شما آموزش می دهند و با اسپری آب باید انجام شود. برای تمیز کردن ابرو از محصولات مراقبتی پوست استفاده می شود، که روند بهبودی زخم ها را نیز افزایش می دهند.

در تیررس آفتاب نباشید

پس از انجام عمل کاشت ابرو به مدت یک هفته، تماس با آفتاب ممنوع است. برای مراقبت از ابرو های خود بعد از این عمل، نباید در معرض آفتاب قرار بگیرید. همچنین استفاده از سولاریوم و بخار صورت بعد از این عمل ممنون می باشد.

جلوگیری از آرایش کردن

استفاده از هر گونه لوازم آرایش روی ابرو، پس از کاشت ممنوع است و باید از آن خودداری کنید. همچنین استفاده از اسپری مو و محصولات حجم دهند مو پس از این عمل ممنون است، زیرا می تواند موهای ابرو را تحریک کند و نتیجه عمل را تغییر دهد.

کلینیک کاشت ابروبهترین کلینیک کاشت ابرو

همانطور که گفتیم کاشت ابرو بهترین روش برای داشتن ابروهای پرپشت و دائم است. این عمل بسیار حساس می باشد. کلینیک فیبو با در اختیار داشتن متخصصین کاشت ابرو و تجهیزات به روز، تجربه ای به یاد ماندنی برای شما میسازد. همچنین پشتیبانی و همراهی مریض از قبل عمل یا بهبود و رضایت کامل از جمله خدمات ما می باشد. لذا برای انجام‌ دادن آن حتماً به متخصص های زیبایی ماهر و با تجربه فیبو کلینیک مراجعه کنید.