فیشیال

برای درمان پوست و افزایش جوانی و زیبایی پوست می توانید فیشیال پوست انجام دهید. با استفاده از این روش، می توانید زیبایی پوست خود را افزایش دهید و نقص های آن را از بین ببرید‌. برای آشنایی بیشتر با این روش، مزایا و کاربرد های آن در ادامه مطلب همراه ما در فیبوکلینیک باشید.

آشنایی بیشتر با فیشیال پوست

فیشیال صورت در مرحله های مختلفی مانند پاکسازی پوست، لایه برداری، آبرسانی و….. انجام می شود که در نهایت باعث بسته شدن منافذ پوست می شوند. با این روش می توانید منافذ پوستتان را کاهش دهید و سلول های مرده پوست را از بیین ببرید. پیشنهاد می کنیم که یکبار در ماه فیشیال پوست را انجام دهید. با این کار می توانید جای جوش، جوش ها، منافذ پوست، آلودگی پوست و… را ترمیم و درمان کنید. این روش یک روش درمانی برای پوست محسوب می شود که تاثیر چشمگیری در جوانسازی و پاکسازی پوست دارد‌. کسانی که روتین پوستی ندارند و یا روتین خود را مرتب انجام نمی دهند، می توانند با این روش از پوست خود مراقبت کنند.

مشاوره کاشت ابرو

مراحل انجام فیشیال

این روش در مراحل مختلفی انجام‌ می شود و همچنین از دستگاه ها و مواد های مختلفی برای پاکسازی پوست استفاده می شود.

پاکسازی و شستشوی پوست

در مرحله اول برای فیشیال پوست، صورت را با استفاده از پاک کننده‌های ملایم و خاصی تمیز می کنند. در این مرحله چربی و آلودگی های پوست از بین می روند و با استفاده از پد و دستگاه های شوینده، منافذ پوست باز می شوند.
لایه برداری پس از پاکسازی پوست با استفاده از بخور سطح پوست نرم و مرطوب می شود.

بخور و لایه برداری

در مرحله دوم از فیشیال، از بخور و مواد لایه بردار استفاده می شود. بخور دادن پوست در باز شدن منافذ صورت تأثیر زیادی دارد و باعث می‌شود تا منافذ به صورت عمیق پاکسازی شوند. پس از باز شدن منافذ،‌‌ از اسکراب و کرم های لایه بردار برای پاکسازی و از بین بردن جوش های سرسیاه، یا سفید استفاده می شود. کرم های لایه بردار، سلول های مرده پوست را از بین می برند و آنها را از سطح پوست جدا می کنند. در این مرحله از دستگاه میکرودرم ابریژن نیز، برای پاکسازی استفاده می شود.

تخلیه جوش

در مرحله سوم فیشال با استفاده از دستگاه های مخصوصی جوش های سیر سیاه و سفید تخلیه می شوند. این مرحله با دقت زیادی انجام می شود. زیرا تخلیه نادرست جوش ها می تواند باعث ایجاد آکنه در پوست شود‌.

ماساژ پوست

پس تخلیه کامل جوش ها، صورت را ماساژ می دهند که باعث خون‌رسانی در تمام قسمت های صورت می شود. آرامش بخش ترین مرحله برای کلاینت ها، ماساژ است که منجر به آبرسانی عمیق پوست می شود. ماساژ صورت در لیفت شدن صورت تأثیر دارد و از افتادگی پوست نیز جلوگیری می کند.

مراحل فیشیال

ماسک گذاری و استراحت

در مرحله آخر از ماسک های مختلفی برای آبرسانی پوست استفاده می کنند. این ماسک ها پی اچ متفاوتی دارند و با توجه به پی اچ پوست کلاینت استفاده می شوند.

مزایای فیشیال پوست

مهمترین مزایای این روش، پاکسازی پوست می باشد. همانطور که گفتیم در این روش پوست به صورت عمیق پاکسازی می شود و آلودگی های آن از بین می رود. موادی که در این روش برای پوست استفاده می شوند، منجر به جوانسازی، کاهش چین و چروک، کاهش کک و مک، آبرسانی پوست و….. می شوند. همچنین پس از این روش پوست شما درخشنده و جوانتر می شود. ماساژ دادن صورت در این روش باعث استراحت عضلات منقبض شده می شود، و به آنها انرژی می دهد. در مرحله‌ی روی نقاطی که باعث‌ کاهش استرس و اضطراب می شوند تمرکز می کنند، که مزایای بسیار زیادی دارد. این روش باعث‌ کاهش چین و چروکهای پوست می شود، منافذ پوست را تخلیه و پاکسازی می کند در کاهش جوش و چربی پوست تاثیر دارد. با استفاده از ماساژ، ماسک و مواد های خاص در این روش، صورت لیفت می شود. سلول های مرد هنگام اسکراب کردن از بین می روند، به همین دلیل سلول های جدید بازسازی می شوند و میزان کلاژن سازی در پوست افزایش می یابد. پف زیر چشم، سیاهی و گودی چشم در این روش نابود می شوند.

هزینه فیشیال

هزینه فیشیال

هزینه و قیمت این خدمات برای تمامی افراد یکسان نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد‌. مهمترین عواملی که در قیمت این خدمات تاثیر دارد شامل: برند ماسک و مواد استفاده شده، میزان مهارت فیشالیسیت، برند دستگاه ها، وضعیت پوست و…. است.

مراقبت های بعد از فیشال

بعد از انجام این روش برای پاکسازی پوست خود، نکاتی مهمی را رعایت کنید تا بهترین نتیجه را از این روش دریافت کنید. مراقبت های پس از پاکسازی پوست شامل موارد زیر است، که حتماً آنها را با دقت بخوانید و رعایت کنید.
پس از انجام این روش به صورتتان زیاد دست نزنید. زیرا پس از پاکسازی پوست حساس است. به هیچ عنوان پس از پاکسازی به جوش های خود دست نزنید و به آنها فشار وارد نکنید. در این روش ممکن است بعضی از جوش ها برای اولین بار پاکسازی نشوند. زیرا هنوز برای تخلیه و پاکسازی آماده نیستند. فشار آوردن به این جوش به پوست صورت، فشار زیادی وارد می کند و حتی می تواند باعث زخم شود.

مراقبت های بعد از یشیال

توصیه‌ها را جدی بگیرید

از کرم ها و محصولات مراقبتی که متخصص به شما معرفی کرده پس از پاکسازی استفاده کنید. به هیچ عنوان محصولات مراقبتی را بدون مشورت با فیشالیست مصرف نکنید. استفاده از محصولات آرایشی، دوش گرفتن، سونا، استخر پس از پاکسازی پوست ممنوع است. پس از پاکسازی پوست حتماً پوستتان را مرطوب نگه دارید، از شوینده های قوی مانند تونر به هیچ عنوان استفاده نکنید‌. از فعالیت و ورزش های سنگین پس از پاکسازی پوست خودداری کنید. زیرا می تواند باعث التهاب و ورود باکتری به منافذ پوست شوند‌.

فیشیال در کیلینیک فیبو

همانطور که گفتیم فیشیال پوست تاثیر بسیار زیادی در جوانسازی پوست و از بین بردن نقص های پوست دارد. با این روش می توانید زیبایی و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. این روش مزایای بسیار زیادی دارد و انجام دادن آن رایج است. برای انجام پاکسازی پوست حتماً به یک فیشالیست حرفه ای مراجعه کنید و توصیه آن را رعایت کنید‌. فیبوکلینیک با سالها تجربه در حوزه‌ی زیبایی پوست همراه شماست. کافی ست همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.